Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google?

Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google?

To najczęściej zadawane nam pytanie przy rozmowach dotyczących utworzenia nowej lub modyfikacji istniejącej strony internetowej. Niestety nie ma 100% pewności w tym temacie ale mamy kilka wskazówek, które na pewno pomogą.

Systemy wyszukiwarek cały czas ewaluują dążąc do postrzegania przeglądanych przez nich stron w stopniu możliwie najbardziej przypominającym postrzeganie ich przez człowieka. Na przestrzeni czasu zostało wyeliminowanych przez nie wiele "sztuczek" stosowanych przez pozycjonerów celem oszukania wyszukiwarek tak aby strony zarządzane przez nich były jak najwyżej w wynikach wyszukiwania

Dziś doszliśmy już do etapu, w którym to zawartość strony jest najważniejsza i w związku z czym zawsze polecamy dokładną analizę tego co należy prezentować na stronie internetowej i w jaki sposób. Przygotowanie dobrej, wyczerpującej i unikatowej treści wydaje się być obecnie najważniejszym w tej materii. Oczywiście istnieją agencje, przygotowujące odpowiednie treści do tworzonej strony internetowej ale z całym szacunkiem dla nich nie są siłą rzeczy w stanie przedstawić tak ważnych szczegółów oferty dowolnej branży, w której przecież nie mają żadnego doświadczenia, mogą jedynie dostarczyć trochę tzw. "marketingowego bełkotu" na ten temat.

Dlatego tak ważnym jest aby to klient aktywnie uczestniczył podczas przygotowywania treści i zdjęć na stronę, profesjonalna firma tworząca strony oczywiście powinna pomagać co też czynimy i jesteśmy w stanie rozwinąć dowolne treści na podstawie brief-ów (często technicznych / specjalistycznych) otrzymanych od klienta.

Unikatowa treść ma za zadanie przyciągnięcie potencjalnego klienta poprzez przedstawienie mu tematyki, często dobrze już mu znanej w takiej formie aby stanowiła dla niego nową bazę wiedzy. Dzięki czemu rzeczywiście zauważy on, że dana firma posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w swojej branży a co za tym idzie podniesiemy swoją wiarygodność a to jest głównym czynnikiem podjęcia przez niego decyzji o podjęciu współpracy

Wyczerpująca treść ma zaś za zadanie maksymalne wyczerpanie tematyki tak, żeby ewentualne przyszłe rozmowy biznesowe dotyczyły już tylko konkretów. Poświęcony czas zaprocentuje wówczas dwojako, nie dość że niewątpliwie uzyskamy przez to "kilka punktów" od google to podczas przyszłych rozmów biznesowych z klientami nie będziemy już podczas nich tracić czasu na wyjaśnienia szczegółów a skupimy się na konkretach współpracy. Klient będzie już poniekąd "wyedukowany"

Sama treść oczywiście nie jest remedium na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, stanowi ona około 80% sukcesu w tej materii. Pozostałą część otrzymują Państwo od firmy projektującej strony w postaci strony o poprawnej semantyce kodu, zoptymalizowanej pod kątem wydajności oraz wsparciem dla wyszukiwarek. Taki tandem często przyczynia się do tego, że w rezultacie można uznać za zbędne podpisanie umowy z jakąś firmą pozycjonującą, nie skazując się tym samym na duże miesięczne abonamenty w celu utrzymania swojej strony na żądanych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

L77

Integracja z systemem aukcyjnym IAAI i Copart

Zaprojektowanie i wdrożenie prostego w przekazie a bogatego w zawartości serwisu internetowego dla branży motoryzacyjnej prezentującego aukcje i raporty Carfax

Mobilny system składania zamówień dla handlowców

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany system dla handlowców do składania zamówień hurtowych zintegrowany z istniejącym systemem sprzedaży detalicznej online.

Internetowy system rezerwacji na kursy i szkolenia.

Przy okazji realizacji strony internetowej dla firmy szkoleniowej V4B z Gdyni przygotowaliśmy niezależny system rezerwacji uczestnictwa w kursach lub szkoleniach z dowolnej dziedziny i zakresu

Internetowy system ewidencji badań mięsa zwierzęcego na obecność pasożytów.

Wdrożenie dedykowanego system ewidencji wyników badań mięsa poubojowego / odstrzałowego na obecność pasożytów.

Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej

Zostaliśmy ponownie obdarzeni zaufaniem klientów. Pod 4 latach od uruchomienia strony internetowej nastąpił czas na gruntowne zmiany wizerunkowe i techniczne nowego projektu dla naszego stałego klienta.

Projekt i budowa responsywnej strony internetowej dla firmy KLARONGAZ - Koszalin.

Przygotowaliśmy nową odsłonę strony internetowej dla Koszalińskiej firmy zajmującej się instalacjami przydomowymi i przemysłowymi zbiorników gazu LPG na własność.

Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google?

To najczęściej zadawane nam pytanie przy rozmowach dotyczących utworzenia nowej lub modyfikacji istniejącej strony internetowej. Niestety nie ma 100% pewności w tym temacie ale mamy kilka wskazówek, które na pewno pomogą.

Responsywność w standardzie

Na początku roku 2015 pojawiły się zatrważające dla osbób / firm posiadających i opierających swoją działalność na stronach internetowych, informacje o możliwych spadkach w wynikach wyszukiwania stron nie posiadających wersji mobilnej.

Pick a Photo - Internetowy system akceptacji zdjęć sesyjnych

Przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie dla fotografów czy studiów foto pozwalający w łatwy, szybki i jednoznaczny sposób dokonywać procesów akceptacji i wyboru zdjęć przez klientów do ostatecznej obróbki i realizacji.

Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu