Ile kosztuje strona internetowa?

 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Na cenę wykonania projektu strony internetowej wpływ mają głównie oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne. Z uwagi na fakt, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc unikatowe projekty graficzne jak i dedykowane rozwiązania funkcjonalne podanie kosztów realizacji możliwe będzie dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej realizacji.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Jakie są dodatkowe koszty utrzymania strony internetowej po jej publikacji?

  Do minimalnych kosztów stałych należy zaliczyć:

  • koszt utrzymania domeny internetowej: ok. 90 zł netto / rocznie (w zależności od Rejestratora i nazwy domeny)
  • koszt hostingu (dzierżawy miejsca na dysku serwera www): przy serwerze wirtualnym od ok 100 netto rocznie (również zależny od usługodawcy i parametrów serwera). Przy serwerach dedykowanych koszty zwiększają się minimum kilkukrotnie

  Dodatkowym kosztem może okazać się też opłata za certyfikat SSL - od ok. 70 netto rocznie

  Podsumowując roczny koszt utrzymania strony internetowej przy średnich wymaganiach to ok 250 netto rocznie

  Należy też wspomnieć o ewentualnych pracach modernizacyjnych samej strony internetowej, mogą być potrzebne np. przy konieczności dostosowania strony do nowych standardów bądź też aktualizacjach - koszty takich prac zazwyczaj wyceniamy zadaniowo w zależności od ich zakresu.

 • Co powinienem przygotować do wyceny projektu?

  Im bardziej będzie dokładny opis oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych strony tym dokładniej będziemy w stanie oszacować koszty jej realizacji. Na początek wystarczy jednak przedstawić nam strukturę (menu) strony z krótkim opisem zawartości każdej podstrony oraz przybliżenie oczekiwań co do projektu graficznego (tutaj mogą być to linki do stron referencyjnych, które pod tym względem są im bliskie)

 • Czy strona będzie działać na smartfonach?

  Tak, od kilku lat jest to standard. Tworząc projekt graficzny strony internetowej cały czas pilnujemy żeby jego elementy mogły łatwo odpowiadać na zmiany rozdzielczości w swojej przyszłej interaktywnej, responsywnej postaci.

 • Czy tworzycie lub serwisujecie strony internetowe w Wordpress?

  Nie. Przy projektach komercyjnych nie wykorzystujemy darmowych rozwiązań opartych na otwartym kodzie. Wszystkie nasze projekty powstają na bazie autorskich rozwiązań o zamkniętym kodzie.

  Nie podejmujemy się też jakichkolwiek prac serwisowych stron opartych na tego typu rozwiązaniach.

  Przy projektowaniu graficznym nie korzystamy też w jakikolwiek sposób (nie kopiujemy / nie przerabiamy) z gotowych szablonów.

Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu