Projektowanie oraz budowa stron internetowych Warszawa

Projektujemy i tworzymy strony internetowe. Proste w obsłudze, profesjonalnie wykonane, responsywne strony www.
 • Profesjonalny, unikatowy projekt graficzny i wykonanie strony internetowej
 • Prosta, samodzielna obsługa
 • Responsywne, szybkie, przyjazne wyszukiwarkom internetowym
 • Dożywotnia gwarancja na poprawne działanie
 • Serwis i aktualizacje wdrożonych przez nas projektów.
Strony tworzymy w mieście Warszawa jak i całej Polsce i za jej granicą.

Wykonane projekty stron www

Podczas naszej działalności mieliśmy okazję projektować i tworzyć strony internetowe praktycznie dla każdej branży. Poniżej prezentujemy listę niektórych wykonanych przez nas projektów i rozwiązań dla internetu...
Zobacz inne nasze projektykeyboard_arrow_right

Profesjonalne Strony internetowe

Specjalizujemy się i skupiamy na projektowaniu stron internetowych, tworzymy wydajne, skuteczne i proste w obsłudze rozwiązania.

Projektowanie i tworzenie stron www z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym wykonaniem.

Proces budowy strony internetowej należy przeprowadzać w taki sposób aby w efekcie była ona dostępna, użyteczna, prosta w obsłudze i ostatecznie przynosiła wymierne korzyści.
 • Profesjonalny projekt

  Nie tylko wysoka estetyce w grafice, która z natury rzeczy i tak jest sporna. Dobry projekt strony internetowej to nie tylko "ładne" kolory i czcionka, to przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność. Strony projektujemy pamiętając o tych aspektach zawsze jako o priorytetach

 • Wydajność strony,

  która jest jednym z głównych składników świadczącym o jakości strony zarówno pod względem jej użyteczności jak i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Rozwiązania dedykowane mają w tym aspekcie znaczną przewagę na rozwiązaniami o otwartym kodzie typu Wordpress etc. z uwagi na większą kontrolę nad generowanym kodem strony www.

 • Atrakcyjna dla użytkownika.

  Chodzi tutaj głównie o to czy użytkownik, rzeczywiście znajdzie na naszej stronie internetowej to czego naprawdę szukał i czy będą to dla niego znaczące informacje. Wymusza to umieszczenia na jej łamach unikatowych, wyczerpujących i atrakcyjnych materiałów zarówno treści jak i mulitmediów.

 • Prosta w zarządzaniu.

  Dzięki autorskiemu, w pełni skrojonemu do potrzeb systemowi zarządzania treścią (CMS) będziesz w stanie w przejrzysty i szybki sposób zarządzać zawartością strony bez nadmiarowości, która występuje w większości ogólnie dostępnych systemach CMS.

 • Zgodność ze standardami.

  Każdy wykonany przez nas projekt strony internetowej przechodzi proces walidacji kody aż do uzyskania 100% zgodności ze standardem W3C (zarówno HTML jak i CSS), jeśli zachodzi taka potrzeba również WCAG oraz dla oczekujących większego wsparcia w wyszukiwarkach wdrażamy schematy schema.org

 • Bezpieczeństwo.

  Kolejna przewaga stron www stworzonych w oparciu o autorskie rozwiązania nad innymi. Z uwagi na zamknięty i nieupubliczniony kod potencjalni włamywacze nie mają możliwości jego przejrzenia i znalezienia w nim ewentualnych luk pozwalających dokonać skutecznego ataku hackerskiego.

Proces wykonania projektu internetowego Warszawa

Główne etapy realizacji oraz jak wygląda współpraca z nami.
20%

Analiza potrzeb i celu strony www

Zbieramy jak najwięcej informacji dotyczących celu i postawionych przed projektem wymagań zarówno tych estetycznych jak i funkcjonalnych. Prosimy o odpowiedź na kilka pytań związanych z realizacją projektu strony

40%

Propozycja projektu graficznego

Po analizie zabieramy się za wstępne projektowanie stron internetowych i przedstawiamy naszą propozycję. Jest ona otwarta na wszelkie zmiany koncepcyjne i nad którą pracujemy w porozumieniu z klientem aż do uzyskania satysfakcjonującego jej stanu.

60%

Skład strony internetowej

Dokonujemy budowy strony internetowej na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Tworzymy interaktywną stronę internetową zachowując wszelkie obecnie obowiązujące standardy (w tym responsywność, wydajność i optymalizacje pod kątem wyszukiwania) i prostotę dostarczanych rozwiązań.

80%

Instalacja strony, wdrożenie i szkolenie

Konfigurujemy wskazany przez klienta serwer i instalujemy w nim przygotowaną i przetestowaną stronę internetową. Posiadamy również własny serwer, którego przestrzeń jest gotowa do dzierżawy przez naszych klientów.

100%

Opieka i wsparcie powdrożeniowe

Przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi strony jak i naszego autorskiego, prostego w obsłudze panelu do jej zarządzania. Przez cały okres istnienia strony nadzorujemy jej właściwe działanie oraz służymy stałym wsparciem.

Dodatkowe usługi internetowe.

Poza tworzeniem stron www świadczymy również usługi pokrewne:

Blog

Atuty naszych stron

Dlaczego warto zamówić u nas projekt i wykonanie strony?

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi
 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Na cenę wykonania projektu strony internetowej wpływ mają głównie oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne. Z uwagi na fakt, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc unikatowe projekty graficzne jak i dedykowane rozwiązania funkcjonalne podanie kosztów realizacji możliwe będzie dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej realizacji.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Jakie są dodatkowe koszty utrzymania strony internetowej po jej publikacji?

  Do minimalnych kosztów stałych należy zaliczyć:

  • koszt utrzymania domeny internetowej: ok. 90 zł netto / rocznie (w zależności od Rejestratora i nazwy domeny)
  • koszt hostingu (dzierżawy miejsca na dysku serwera www): przy serwerze wirtualnym od ok 100 netto rocznie (również zależny od usługodawcy i parametrów serwera). Przy serwerach dedykowanych koszty zwiększają się minimum kilkukrotnie

  Dodatkowym kosztem może okazać się też opłata za certyfikat SSL - od ok. 70 netto rocznie

  Podsumowując roczny koszt utrzymania strony internetowej przy średnich wymaganiach to ok 250 netto rocznie

  Należy też wspomnieć o ewentualnych pracach modernizacyjnych samej strony internetowej, mogą być potrzebne np. przy konieczności dostosowania strony do nowych standardów bądź też aktualizacjach - koszty takich prac zazwyczaj wyceniamy zadaniowo w zależności od ich zakresu.

 • Co powinienem przygotować do wyceny projektu?

  Im bardziej będzie dokładny opis oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych strony tym dokładniej będziemy w stanie oszacować koszty jej realizacji. Na początek wystarczy jednak przedstawić nam strukturę (menu) strony z krótkim opisem zawartości każdej podstrony oraz przybliżenie oczekiwań co do projektu graficznego (tutaj mogą być to linki do stron referencyjnych, które pod tym względem są im bliskie)

 • Czy strona będzie działać na smartfonach?

  Tak, od kilku lat jest to standard. Tworząc projekt graficzny strony internetowej cały czas pilnujemy żeby jego elementy mogły łatwo odpowiadać na zmiany rozdzielczości w swojej przyszłej interaktywnej, responsywnej postaci.

 • Czy tworzycie lub serwisujecie strony internetowe w Wordpress?

  Nie. Przy projektach komercyjnych nie wykorzystujemy darmowych rozwiązań opartych na otwartym kodzie. Wszystkie nasze projekty powstają na bazie autorskich rozwiązań o zamkniętym kodzie.

  Nie podejmujemy się też jakichkolwiek prac serwisowych stron opartych na tego typu rozwiązaniach.

  Przy projektowaniu graficznym nie korzystamy też w jakikolwiek sposób (nie kopiujemy / nie przerabiamy) z gotowych szablonów.

Więcej pytań i odpowiedzi keyboard_arrow_right

Opinie naszych klientów

Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu